Профспілка металургів і гірників України

16 квітня 2021 року

 

Кривий Ріг – зелене місто

 

16 01

Щорічно в Україні 17 квітня проходить акція «Зелене місто». В цей день активні та небайдужі люди виходять в парки та сквери своїх міст і селищ з тим, щоб зробити їх більш зеленими, привабливими та здоровими.

Не залишились осторонь і члени первинної організації ПМГУ ТОВ «Метінвест Бізнес Сервіс» (м. Кривий Ріг).

Про активну участь спілчан в екоакції розповіла Олена Кулєш на сторінці первинної організації ПМГУ у Фейсбуці.

«Наша профспілкова організація, - пише Олена, - спільно зі співробітниками та дирекцією ТОВ «Метінвест Бізнес Сервіс», з представниками міської влади Центрально-Міського району взяли активну участь в озелененні скверу ім. Єгорова, з метою впорядкування території та покращення екологічної ситуації у місті. Незважаючи на погодні умови ми були цілеспрямовані та сповнені оптимізму і, старанно висаджуючи кожне деревце, вкладали у свою працю частинку своєї душі! Адже всього лише через пару-трійку років всі жителі міста, прогулюючись сквером зможуть милуватися красивим березовим гаєм. Дякуємо всім учасникам акції за високий рівень організації, злагодженість в роботі та самовіддачу! Разом ми зробимо наше місто красивішим, чистішим і яскравішим!».

Фотогалерея

facebook

14 квітня 2021 року

 

При профкомі Іршанського ГЗК створено молодіжну комісію

 

14 01

Молодіжка, якій дали назву «Molodь.com», складається з 8 молодих працівників комбінату і вже провела своє перше засідання, на якому учасниками спільно з головою профкому було розроблено логотип коміссії, а також напрацьовано попередній план роботи на рік. Про це повідомила І.Рафальська.

Мета створення комісії – реалізація молодіжної політики Профспілки, соціально-економічний та духовний захист працюючої молоді, залучення молодих активістів до профспілкової роботи.

До складу молодіжної комісії ІГЗК увійшли: лаборант хімічного аналізу в центральній лабораторії Юлія Шитова, майстер житлово-комунальної дільниці енергоцеху Вадим Войтович, провідний інженер служби головного механіка Олексій Васянович, начальник збагачувальної фабрики №1 Сергій Дем’янчук, економіст відділу проектно-конструкторських робіт та капітального будівництва Валентина Хомюк, пробовідбірник відділу технічного контролю Оксана Лозовик, підсобний працівник санаторію-профілакторію Марина Гарай. Усі вони прийшли з великим бажанням активно працювати, втілювати цікаві ідеї та акцентувати увагу на молодих працівників на підприємстві.

Головою молодіжної комісії стала Ірина Рафальська – кореспондент філії «ІГЗК» АТ «ОГХК». «Ірина активна, креативна, ініціативна, відповідальна, небайдужа та з перших днів роботи долучилася до організації різноманітних профспілкових заходів. Я знаю, що завдяки Ірині та комісії молоді кадри ІГЗК зможуть мати набагато більше значення в системі комбінату та профспілки», – розповідає Руслана Примасюк, голова ПО ПМГУ ІГЗК.

Molodь.com вже почала активно працювати та, за підтримки профспілки, запустила перший проект до Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) – онлайн-виставку мотиваційних фото та дитячих малюнків про здоровий спосіб життя, тиждень мотиваційних дописів на сторінці ПО ПМГУ ІГЗК у Facebook, а також толоку на місцевому озері Іршанська (спільно з ГО «Іршанський Актив»).

Найближчим часом молодіжною комісією планується створення скриньки довіри філії, підготовка заходів до таких свят як День перемоги, День вишиванки, День поезії, Всесвітній день без тютюну та багато інших, а також перейняття досвіду вільногірських колег та запровадження на Іршанському ГЗК конкурсу «Керівник майбутнього».

Molodь.com знаходиться ще на етапі формування та з радістю готова прийняти молодих та активних працівників філії, які бажають долучитися, і сподівається на плідну співпрацю з АТ «ОГХК».

facebook

14 квітня 2021 року

 

«Дерзайте, ви талановиті!»

 

14 02

Таку назву має фестиваль талантів серед цехів та підрозділів АТ «Марганецький ГЗК», який відбувся (з дотриманням карантинних вимог) 13 березня у Палаці культури гірників м. Марганець за вагомою фінансовою підтримкою первинної організації ПМГУ ПАТ «МГЗК» (голова А.Буряк). У конкурсі прийняли участь працівники з 12 цехів та підрозділів підприємства.

Головний спеціаліст Дніпропетровської обласної ради ПМГУ М.Соловей розповів, що програма фестивалю була насичена різноманітними жанрами: вокальний (солісти та дуети), розмовний (мініатюри, вірші, гуморески та стендап), інструментальний та хореографія.

Талановиті працівники комбінату вразили творче журі різноманітністю, щирістю та майстерністю своїх виступів.

Після завершення фестивалю у спогадах його учасників залишилися яскраві миттєвості конкурсу, тепла атмосфера зустрічі та заслужені цінні подарунки від первинної організації ПМГУ ПАТ «Марганецький ГЗК» (голова первинної організації ПМГУ - А.І. Буряк).

Детальніше

Фотогалерея

facebook

07 квітня 2021 року

 

Фінансові нововведення обговорені

 

07 02

У Криворізькій міській раді ПМГУ відбулася нарада з головними бухгалтерами профкомів первинок крупних підприємств ГМК Кривбасу. У заході, головною темою якого були нововведення з фінансових питань, брала участь головний бухгалтер ПМГУ Євгенія Кондратьєва.

За матеріалами https://www.facebook.com/109443507194941/

facebook

05 квітня 2021 року

 

Стартувала XХ робітнича спартакіада металургів і гірників Запорізької області

 

05 03

2 квітня в спортивному залі інженерного інституту ЗНУ стартував перший етап XХ робітничої спартакіади металургів і гірників Запорізької області.

8 команд підприємств гірничо-металургійного комплексу взяли участь у змаганнях з 2 видів спорту.

Команди ділилися на дві групи, залежно від кількості працюючих.

У першій групі змагалися ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь» та ПрАТ «ЗЗРК».

У двох видах спорту - волейбол і гирьовий спорт у запеклій боротьбі перемогу здобули спортсмени комбінату «Запоріжсталь», друге місце у гірників ЗЗРК.

У другій групі в волейболі першими стали спортсмени ПрАТ «Запоріжвогнетрив», другими - ТОВ «ЗЛМЗ» і третіми - ПрАТ «Український графіт».

Гирьовики «ЗТМК» стали найсильнішими, посівши перше місце, а друге і третє - за командами АТ «ЗФЗ» і ПрАТ «Запоріжвогнетрив» відповідно. Команди, які посіли перші місця в різних видах спорту, були нагороджені кубками та почесними грамотами Запорізької обласної ради ПМГУ, спортсмени - представники цих команд нагороджені медалями та цінними призами.

Запорізька обласна рада ПМГУ висловлює подяку всім спортсменам і організаторам, які взяли активну участь у відкритті та проведенні першого етапу спартакіади.

На жаль, через введення додаткових обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією, наступного дня заплановані змагання не відбулися. Вони перенесені на невизначений термін - до прийняття відповідного рішення міською комісією з ТБ і НС.

За матеріалами сайту http://zp-ok-pmgu.com

facebook

01 квітня 2021 року

 

Найголовніше - захист і збереження життя та здоров’я працівників

 

01 01

28 квітня - Всесвітній день охорони праці. У цей день в Україні, як і в багатьох країнах світу, проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. Цього року Всесвітній день охорони праці пройде під гаслом: «Передбачати, готуватися і реагувати на кризу - Інвестиції в стійкі системи безпеки і гігієни праці».

Центральна рада Профспілки металургів і гірників України звертається до всіх ланок Профспілки, до представників Технічної інспекції ПМГУ з пропозицією взяти активну участь у визначенні та реалізації заходів з нагоди цієї соціально важливої акції.

«Закликаємо всіх долучитися до проведення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя і здоров’я працівників», - йдеться у зверненні до профспілкової спільноти Голови ПМГУ О.Рябка.

Лист Голови ПМГУ О.Рябка

facebook

01 квітня 2021 року

 

Виступ О.Рябка та Резолюція акції протесту 30 березня у Кривому Розі

 

ryabko arcelor

Акція протесту, яку 30 березня провела первинка ПМГУ ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг ", щоб захистити свої трудові права, отримала багато схвальних відгуків від членів Профспілки у різних містах України. На жаль, через карантинні обмеження представники інших підприємств галузі не змогли приїхати у Кривий Ріг та особисто підтримати своїх колег. Тож, всі уважно слідкували в соціальних мережах за перебігом подій у Кривому Розі. А зараз спілчани звертаються до Центральної ради ПМГУ з проханням викласти у вільний доступ виступ голови Профспілки Олександра Рябка та повний текст Резолюції, яка була прийнята на акції протесту 30 березня.

Нагадаємо, шо основною вимогою працівників цього підприємства є підвищення заробітної плати не менш як на 30 відсотків.

Виступ голови Профспілки Олександра Рябка

Резолюція (30 березня 2021 р.)

facebook

30 березня 2021 року

 

«Роботодавцю! Не будіть лихо, бо і так вже не тихо!»

 

30 01

Сьогодні у Кривому Розі відбулася акція протесту трудівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», організатором якої був комітет первинної організації ПМГУ на підприємстві.

Фахівець Криворізької міської ради ПМГУ О.Шахмоть повідомила з місця події, що акція зібрала близько 1 тисячі людей. Їхня основна вимога - підвищення заробітної плати.

Люди тримали прапори Профспілки, плакати з гаслами: «ПМГУ вимагає справедливої оплати праці!», «Хто цінує робітників, той доб'ється успіху!», «Роботодавцю! Не будіть лихо, бо і так вже не тихо!» та ін.

Участь у заході брали Голова ПМГУ О.Рябко, його перший заступник В.Гавриленко, заступник Б.Оверковський, Голова Криворізької міськради ПМГУ А.Макаренко, фахівці Центральної та Криворізької рад ПМГУ.

Профспілкові лідери у своїх виступах говорили про справедливі вимоги трудового колективу ПАТ «АМКР» щодо гідної оплати праці металургів і гірників.

Голова первинки ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Н.Маринюк запропонувала вимагати від керівництва АМКР підвищення зарплати в розмірі 30 відсотків, і зафіксувати цю вимогу в Резолюції мітингу.

Резолюцію було підписано та передано до канцелярії управління ПАТ «АМКР».

Акція протесту викликала зацікавленість громадськості та представників ЗМІ. Хід заходу висвітлювали зо два десятки засобів масової інформації.

Резолюція акції протесту трудових колективів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПП «Стіл Сервіс» та ТОВ «Ливарно-механічний завод»

Фотогалерея

Фото О.Шахмоть

facebook

30 березня 2021 року

 

Практика в новому форматі

 

30 02

Студенти Дніпровського індустріального коледжу, де діє первинна організація ПМГУ (голова І.Пєліпас), проходять на Дніпровському металургійному заводі виробничу практику в новому форматі. Вони не тільки збирають матеріал для дипломної роботи, але й по-справжньому працюють на підприємстві та отримують заробітну плату. Про це повідомила кореспондент заводської газети Оксана Черненко.

Студенти безпосередньо на місцях знайомляться з тонкощами обраної професії під керівництвом досвідчених наставників. Практика триває 4 місяці і завершиться в травні.

Студентів, що добре зарекомендують себе, візьмуть на роботу на постійній основі. У хлопців і дівчат є можливість працювати на заводі та паралельно готувати дипломний проєкт або ж працевлаштуватися вже після дипломування.

«Між Дніпровським металургійним заводом і нашим коледжем за довгі роки сформувався міцний зв'язок, ми спільно готуємо фахівців для металургії, - розповідає директор Дніпровського індустріального коледжу Віктор Лагун. - Для багатьох наших студентів завод стає першим місцем роботи. І ми раді, що наших студентів там навчають небайдужі, ініціативні висококваліфіковані фахівці».

Працівники цеху хорошої думки про студентів, кажуть, що вони уважні та сумлінні, прагнуть отримати практичні навички за фахом. Бажаємо всім студентам Дніпровського індустріального коледжу успіхів і правильного життєвого вибору!

facebook

30 березня 2021 року

 

72-а робітнича спартакіада «Запоріжсталі»: шахово-шашковий турнір

 

30 03

У шаховому клубі «Думка» пройшов Шахово-шашковий турнір в залік 72-ї робітничої спартакіади.

У турнірі взяли участь 70 працівників з 15 підрозділів комбінату та споріднених підприємств.

У 1-й групі запекла боротьба за золото розгорнулася серед команд УЗТ і ТОВ «ЗЛМЗ». Переможець визначився тільки в заключній зустрічі між цими командами. Майстерність і удача були на боці спортсменів Запорізького ливарно-механічного заводу  («ЗЛМЗ»), друге місце посіла команда УЗТ, бронзовим призером стала команда ЦХП-1.

У 2-й групі: 1 місце - Доменний цех, 2 місце – ЦВС, 3 місце - Агломераційний цех.

У 3-й групі в фінальному поєдинку зустрілися команди КВПіА та Копрового цеху.

«Такої напруженої боротьби як у цьому матчі, в моїй суддівській практиці не було, - розповідає головний суддя турніру А. Азаров. - Судіть самі - нічия після перших чотирьох зустрічей. Призначається перший п'ятихвилинний «бліц» - знову нічия! 2-й «бліц» - знову нічия! І тільки в 3-му «бліці» фортуна схилилася в бік КВПіА».

Таким чином, 1 місце – КВПіА, 2 місце - Копровий цех.

У 4-й групі: 1 місце - ТОВ «Соціальні Ініціативи Запоріжжя», 2 місце – ВАСУТП, 3 місце - Управління контролю якості.

Профспілковий комітет ПМГУ вітає учасників шахово-шашкового турніру та сподівається, що такі позитивні емоції сприятимуть доброму настрою та успішній роботі.

За матеріалами сторінки «Вестник профсоюза» у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/580055256082063

facebook

 • MEFM100x100jpeg
 • atom60
 • by60
 • fmu60
 • fprk
 • fpu100x100
 • frgu60
 • gmpr
 • histadru2t
 • industri-all100x100
 • logo-prupu100x100
 • logo-sm100x100
 • logo_fometaux
 • mtwtu60
 • ptgmprk
 • turkmetall100x100