Профспілка металургів і гірників України

11 червня 2021 року

 

«Інформація. Знання. Дія»: вітаємо переможців

 

11 01

Напередодні Дня журналіста Президія Центральної ради ПМГУ затвердила підсумки щорічного конкурсу «Інформація. Знання. Дія» на краще висвітлення в ЗМІ діяльності Профспілки металургів і гірників України та її організаційних ланок у 2020 році.

Протягом двадцяти років цей конкурс залучає до творчого змагання профспілкових працівників та активістів, професійних журналістів, творчі колективи редакцій газет, профкоми первинних організацій і територіальні комітети ПМГУ – всіх тих, хто розуміє важливість інформаційної роботи у сучасному профспілковому житті та сумлінно працює у даному напрямку.

І важливо, що з кожним роком до участі в конкурсі долучаються нові автори та засоби масової інформації, розширюється коло тем та питань, які цікавлять профспілкову спільноту.

Ми вдячні всім, хто робить свій внесок у розвиток сфери гласності, а отже у підвищення свідомості спілчан, в укріплення профспілкових рядів, в подальші успіхи нашої Профспілки!

Переможцями конкурсу «Інформація. Знання. Дія-2020» визнані:

Краще профспілкове видання ПМГУ, яке видається на професійній основі, – «Разом профінфо», тижневик первинної організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (редактор С.Соловйов, начальник відділу інформації та комунікацій В.Білик, голова профкому Н.Маринюк).

Краще профспілкове видання ПМГУ, яке видається на громадських засадах, – «Профсоюзный вестник» профкому первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь» (відповідальна Н.Булденко, голова профкому Ю.Дорошенко).

За вагомий внесок у розвиток профспілкової преси: профком первинної організації ПМГУ ПрАТ «Інгулецький ГЗК» (голова А.Логачов) та профком первинної організації ПМГУ проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу (голова О.Медвідь).

Кращий нарис про профспілкового лідера: О.Шахмоть, «Подвійні стандарти не прийнятні», газета «Під знаком руди і металу» Криворізької міськради ПМГУ та Д.Долгова, «Кожна подія – це маленька перемога», «Шахтар Кривбасу» ПАТ «Кривбасзалізрудком».

Кращий нарис про профспілкового активіста: О.Чехарін, «Надежный помощник предцехкома», «Вестника профсоюза» профкому ПАТ «Запоріжсталь» та О.Толкачова «Женщина-профлидер на промплощадке НГЗ», «Вестник профкома» єдиної первинної організації ПМГУ проммайданчика Миколаївського глиноземного заводу.

Краща журналістська робота соціально-економічної спрямованості: Є.Рудий, «Наставники робітничої молоді», газета «Шахтар Кривбасу» ПАТ «Кривбасзалізрудком»; К.Бєлий, підбірка публікацій, АТ «Запорізький завод феросплавів» та Г.Гончаров «Защитим права человека труда…», «Вестник профсоюза», первинна організація ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь».

Краща журналістська робота з висвітлення звітно-виборчого процесу в первинних і територіальних організаціях ПМГУ: В.Самофал, «ПМГУ готується до З’їзду», «Газета мого комбінату» філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» АТ «ОГХК».

Краща журналістська робота з висвітлення правового захисту інтересів трудящих: О.Архипова, «Про негативні наслідки для працівників у разі прийняття проєкту закону «Про працю», газета «Люди металу» Дніпропетровської облради ПМГУ.

Краща журналістська робота з висвітлення питань охорони праці на підприємстві: Н.Чепець «Проверка на вредность», газета «Люди металу» Дніпропетровської облради ПМГУ.

Краща журналістська робота з висвітлення молодіжної політики Профспілки: С.Агатьєва, «Время, потраченное с пользой», газета «За агломерат», ПАТ «Південний ГЗК».

Краща журналістська робота з висвітлення культурно-масової, спортивної роботи на підприємстві: О.Машталяр, «Спорт и профсоюз: неразрывная связь», газета «Рабочее слово», ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»; О.Міщенко «Карантин в хорошем настроении», газета «Заводчанин», ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» та М. Омельницька «Колективні мандри», газета «Під знаком руди і металу», Криворізької міськради ПМГУ.

Краща журналістська робота, спрямована на створення позитивного іміджу Профспілки: С.Соловйов «ПМГУ помог увеличить стоимость спецпитания для работников и изменить график работы столовой», «Разом профінфо», тижневик первинної організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»; К.Дрозд «У 2020 році співпраця Первинної організації ПМГУ «ВГМК» з керівництвом ОГХК показала результати», «Газета мого комбінату» філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» АТ «ОГХК» та М.Соловей «Быть предцехкомом – очень непростая задача», газета «Люди металу» Дніпропетровської облради ПМГУ.

За активну співпрацю з журналом ЦР ПМГУ «Ваша довіра»: профком ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь» (голова Л.Анісімов); Н.Булденко (профком ПМГУ МК «Азовсталь»); О.Федиків (ПАТ «Південний ГЗК») та А.Слюсаренко (профком первинної організації ПМГУ ПАТ «Дніпровський МК»).

За активну інформаційну роботу в Інтернет-просторі: за активну інформаційну підтримку сайту ПМГУ – О.Шахмоть, Криворізька міська рада ПМГУ; за високий рівень інформативності сайту (сторінки в соціальних мережах) організації профспілки – профком первинної організації ПМГУ ПрАТ «ММК імені Ілліча» (голова М.Під’яблонський) та Запорізька обласна рада ПМГУ (голова В.Сєдов); за динамічний розвиток сайту (сторінки в соціальних мережах) організації профспілки – профком первинної організації ПМГУ ПАТ «Запоріжсталь» (голова профкому Л.Анісімов, відповідальний Г.Гончаров).

За кращий фотосупровід інформації про роботу Профспілки: А.Рогозіна, «Шахтар Кривбасу», ПАТ «Криворізький ЗРК»; В.Білик, профком первинної організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та П.Третьяков, профком первинної організації ПМГУ Північного ГЗК.

Кращий відеосюжет про Профспілку: П.Пісарєв, Запорізька обласна рада ПМГУ, «Попереджувальна акція протесту профспілок».

За активну творчу співпрацю газети з профкомом підприємства: редакції газет «За агломерат», ПАТ «Південний ГЗК» (головний редактор С.Агатьєва) та «Рабочее слово», ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» (редактор О.Машталяр).

За розвиток територіальною радою ПМГУ зв’язків з громадськістю за допомогою співпраці з різними ЗМІ: Криворізька міська рада ПМГУ (голова А.Макаренко).

За розвиток профспілковим комітетом ПМГУ зв’язків з громадськістю за допомогою співпраці з різними ЗМІ: профком первинної організації ПМГУ «Запоріжсталь» (голова Л.Анісімов).

За комплексний підхід до реалізації інформаційної політики: профком первинної організації ПМГУ МК «Азовсталь» (голова Ю.Дорошенко).

За розвиток нестандартних форм інформування: профком первинної організації ПМГУ Північного ГЗК (голова Н.Шамрицька).

За активну співпрацю з Інформаційним центром ПМГУ: Д.Кузнєцов, Т.Харлан (АТ «Нікопольський завод феросплавів»), Т.Карпиш (ТОВ «Метінвест Бізнес Сервіс», В.Котович (ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»), Л.Андріанова (ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»), Н.Зворигіна, К.Бєлий (АТ «Запорізький завод феросплавів»).

Подяки ЦР ПМГУ за участь у конкурсі отримали профкоми первинних організацій ПМГУ ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів» (голова Є.Сівко) та ТОВ «Метінвест – Маріупольський ремонтно-механічний завод» (голова В.Альошкін).

Ми вітаємо переможців із заслуженим визнанням! А також запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в конкурсі «Інформація. Знання. Дія - 2021».

facebook

 • MEFM100x100jpeg
 • atom60
 • by60
 • fmu60
 • fprk
 • fpu100x100
 • frgu60
 • gmpr
 • histadru2t
 • industri-all100x100
 • logo-prupu100x100
 • logo-sm100x100
 • logo_fometaux
 • mtwtu60
 • ptgmprk
 • turkmetall100x100