Профспілка металургів і гірників України

23 лютого 2023 року

24 лютого 2023 року - День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками. Візьміть участь у онлайн-заході

23 01

24 лютого 2023 року відбудеться День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками, щоб відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, а також для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшанувати пам’ять жертв, а також зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських трудящих та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу.

Захід відбудеться з 13.30 до 15.00 за київським часом англійською, французькою, російською, іспанською та українською мовами у Залі 1-го поверху Буднику профспілок у Києві або онлайн.

Візьміть участь у онлайн-заході. Зареєструйтеся за посиланням:

https://ituc-csi-org.zoom.us/meeting/register/tZYtdOytpjspEtFstqD2Ayfo5I0n3M-k--q3?msdynttrid=uMMiDa76EgioadhmwD7hoC1kIaGMNZRe3PR5GkUtPww

Запрошення на онлайн-захід: «День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками, 24 лютого 2023 року» поширили Оуен Тюдор, заступник Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та Естер Лінч, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП).

Вони звернулись до спілчан:

«Шановні колеги!

24 лютого 2022 року російські збройні сили вторглися в Україну, порушивши територіальну цілісність України як суверенної та демократичної держави. Це був рік шоку та болю, руйнівних новин та зображень, але також рік мужності та консолідації українського народу та його профспілок, рік солідарності, єдності та підтримки. Міжнародний та європейський профспілковий рух надав політичну та гуманітарну підтримку сестрам і братам в Україні та за її межами. Солідарність і мобілізація є ключем до протистояння агресії, порятунку життів і допомоги всім, хто її потребує. Вони стануть ключем до відновлення України як демократичної, суверенної і справедливої країни, яка обрала членство в Європейському Союзі з його верховенством закону, повагою до прав, рівністю і справжнім соціальним діалогом.

Ми організуємо онлайн-захід «День профспілкової солідарності з Україною та українськими профспілками», щоб відобразити руйнівні наслідки російської агресії для життя працівників, а також для економічної, соціальної, енергетичної сфер та екологічної ситуації в Україні, вшанувати пам'ять жертв, а також зосередитися на нагальних викликах, з якими стикаються українські профспілки, і побудувати подальші дії солідарності на підтримку українських працівників та біженців в інших країнах, використовуючи свідчення з України та всього світу.

Захід відбудеться 24 лютого 2023 року з 13.30 до 15.00 за центральноєвропейським часом англійською, французькою, російською, іспанською та українською мовами. Ми запрошуємо до участі профспілки Європи та інших країн світу.

Будь ласка, поширюйте цю інформацію у своїх мережах і, зокрема, серед усіх колег, які займаються практичною допомогою нашим українським сестрам і братам.

Дата проведення: 24 лютого 2023 року, 13:30 - 15:00 за брюссельським часом

З повагою,

Заступник Генерального секретаря МКП Оуен Тюдор

Генеральний секретар ЄКП та ПЄРР Естер Лінч»

За матеріалами сайту fpsu.org.ua

 • MEFM100x100jpeg
 • atom60
 • fmu60
 • fprk
 • fpu100x100
 • frgu60
 • histadru2t
 • industri-all100x100
 • logo-prupu100x100
 • logo-sm100x100
 • logo_fometaux
 • mtwtu60
 • ptgmprk
 • turkmetall100x100