Профспілка металургів і гірників України
facebook youtube

13 грудня 2024 року

Всі ланки Профспілки мають працювати як єдиний механізм

13 10

Щоб успішно вирішувати численні завдання, що стоять наразі перед нашою Профспілкою, всі її ланки мають працювати як єдиний механізм. Скоординувати їхні дії в процесі підготовки до VIII З’їзду ПМГУ, який відбудеться у 2025 році і стане логічним завершенням цьогорічної звітно-виборчої кампанії, було покликане грудневе засідання президії Центральної ради Профспілки.

Захід пройшов у змішаному очно-заочному форматі з головною студією в Дніпрі. Члени президії узгодили та ухвалили план заходів щодо організації, підготовки та проведення З’їзду, обговорили низку поточних організаційних та фінансових питань, а також можливі шляхи розв’язання гострої проблеми із санаторно-курортним оздоровленням спілчан, спричиненої застосуванням норм Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Перший заступник голови Профспілки Валерій Гавриленко поінформував присутніх про хід звітів і виборів, які, попри численні складнощі сьогодення, в більшості організацій вже відбулися і виходять на фінішну пряму. Голова ПО ПМГУ ПАТ «Кривбасзалізрудком» Юрій Деркач, окресливши непросту ситуацію на підприємстві, розповів про вирішення колективного трудового спору з роботодавцем стосовно підвищення заробітних плат і забезпечення режиму повної зайнятості для трудового колективу.

На завершення засідання голова ПМГУ Олександр Рябко вручив Подяки за високий професіоналізм, принципову позицію у справі захисту прав спілчан, багаторічну плідну роботу в Профспілці двом авторитетним лідерам, які нещодавно передали повноваження на посадах наступникам і вирішили піти на заслужений відпочинок: Анатолію Макаренко (Криворізька міська організація) та Ігорю Аскольдову (ПО «Дніпроспецсталь»).

Фотогалерея

  • MEFM100x100jpeg
  • atom60
  • fmu60
  • fprk
  • fpu100x100
  • frgu60
  • histadru2t
  • industri-all100x100
  • logo-prupu100x100
  • logo-sm100x100
  • logo_fometaux
  • mtwtu60
  • ptgmprk
  • turkmetall100x100